Wydawnictwa albumowe"KUJAWSKO-POMORSKIE PANORAMY WISŁY"


Album "Kujawsko-pomorskie panoramy Wisły" to wyjątkowy album zawierający panoramiczne zdjęcia Wisły na obszarze województwie kujawsko-pomorskiego. Album w nowatorski sposób przedstawienia królową rzek Wisłę na obszarze Kujaw i Pomorza. Fotografie ukazują piękno, różnorodność, zmienność i bogactwo przyrodnicze Wisły wraz z obszarami jej przyległymi za pomocą fotografii panoramicznej, opartej w dużym stopniu na perspektywie lotniczej – większość zdjęć wykonanych została przy pomocy drona. Przygotowanie albumu zajęło autorom 35 dni zdjęciowych, w których czasie przejechali samochodem kilka tysięcy kilometrów i spędzili ponad 30 godzin z dronem w powietrzu.

KUP TERAZ"MIASTA KUJAW I POMORZA - pionowo, panoramicznie, z drona"


Album "Miasta Kujaw i Pomorza - pionowo, panoramicznie, z drona" zawiera ponad 200 panoram przedstawiających wszystkie 52 miasta regionu Kujaw i Pomorza. Jest to panoramiczny portret miast wykonany z drona. Każde miasto przedstawione jest za pomocą jednej panoramy poziomej i kilku pionowych. 

Miasta oglądane z góry urzekają geometrią ulic i placów, kształtowanych przez dziesięciolecia liczną i różnorodną zielenią. Jednocześnie dostrzegamy w nich rozwój ostatnich kilkudziesięciu lat oraz wpływy architektoniczne różnych kultur, będące skutkiem burzliwej, wielowiekowej historii miast i regionu.

Autorzy zapraszają do podróży po miastach Kujaw i Pomorza z perspektywy niedostępnej dla nas stąpających po ziemi. 

KUP TERAZ
KUJAWSKO-POMORSKIE PRZESTRZENIE 3D


Album prezentuje obrazy w unikalnej technice panoram stereoskopowych 3D, wykorzystywanej przez nielicznych fotografów na świecie. Pomysłodawcą i autorem zdjęć jest Marek Czarnecki (artysta fotografik, doktor sztuki filmowej).
.


KUP TERAZ

Wspieraj sztukę. Znajdź fotografię, którą pokochasz.
A może książka na długie zimowe wieczory?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.