czas dostawy

Na czas dostawy składa się czas realizacji zamówienia przez sklep internetowy FotoGallery oraz czas doręczenia za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub DPD, który wynosi od 1 do 3 dni. Doręczenie zamówionych towarów następuje wedle metody wybranej przez Użytkownika.


Przy opisie każdego produktu podany jest przewidywany czas realizacji zamówienia od złożenia zamówienia i potwierdzenia jego realizacji przez sklep internetowy do przekazania go do wysyłki.


Zamówienia realizowane są na terytorium Polski. Istnieje także możliwość wysyłki za granicę. W takim przypadku warunki sprzedaży i wysyłki produktu za granicę są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z Użytkownikiem.

  Każdorazowo po przyjęciu zamówienia podajemy e-mail orientacyjny czas realizacji zamówienia, jak również informujemy e-mail o dokonaniu wysyłki.


  Mogą Państwo wybrać następujące formy dostawy.

  Kurier - szybko i bezpiecznie

  Firma kurierska - dostawa w naszym sklepie jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską UPS lub DPD. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na podany przy zamawianiu adres e-mail wyślemy link do strony, na której na bieżąco będzie można sprawdzać, gdzie znajduje się przesyłka.

  FotoGallery zaleca dokładne sprawdzenie opakowania dostarczonej przesyłki pod kątem ewentualnych śladów zgniecenia, złamania, rozerwania czy przedziurawienia opakowania. Zaleca się także rozpakowanie przesyłki w obecności osoby dostarczającej i sprawdzenie, czy zamówiona praca nie nosi śladów uszkodzeń powstałych w transporcie. Należy także obejrzeć prace dostarczoną przez kuriera i stwierdzić poprawność z zamówieniem oraz czy nie ma uszkodzeń spowodowanych transportem. Za uszkodzenia w transporcie odpowiada Kurier.

  Wysyłka na terenie Polski i poza jej granicami

  FotoGallery wysyła przesyłki na terenie Polski. Zamówienia zagraniczne wymagają indywidualnego ustalenia sposobu i ceny przesyłki przed złożeniem zamówienia. Klient jest wówczas informowany o cenie przesyłki, aby miał pełną informację o całkowitym koszcie złożonego zamówienia wraz z kosztami transportu.

  Odbiór osobisty

  Odbiór osobisty ­należy uzgodnić wcześniej przed złożeniem zamówienia. Ta forma dotyczy głównie dużych formatów zdjęć, gdzie odbiór osobisty jest najbezpieczniejszym i najłatwiejszym sposobem odbioru zamówionych towarów. Wówczas odbiór odbywa się w Toruniu ze wskazanego przez nas adresu pracowni artysty. Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. Proszę pamiętać, aby przed wybraniem opcji „odbiór osobisty”, potwierdzić możliwość odbioru osobistego kontaktując się z obsługą sklepu biuro@fotogallery.eu.

  Wspieraj sztukę. Znajdź fotografię, którą pokochasz.
  A może książka na długie zimowe wieczory?

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.