Wybierz odpowiedni format dla swojej przestrzeni.

     

 


 

.


Wielki Makro Świat

Możemy obecnie obserwować świat mikro i nanometrów za pomocą zaawansowanych mikroskopów jak również penetrować świat dostępny w skali makro za pomocą doskonałych obiektywów i aparatów wyposażonych w matryce cyfrowe o olbrzymiej rozdzielczości. I właśnie takie aparaty wyposażone w obiektywy makro i matryce 50 do 80 Mpx zainspirowały nas do stworzenia portretów owadów przedstawianych w skali ponad 20-to krotnego powiększenia z olbrzymią rozdzielczością obrazu.

Tak wykonane fotografie zadziwiają jakością obrazu i jednocześnie odrealniają przedmiot zdjęcia, ponieważ wszyscy odczuwamy, że obraz makro zawsze jest częściowo nieostry, co wynika z natury fotografii makroskopowej. Oglądając owady tak mocno powiększone i ostre w każdym szczególe zastanawiamy się jak duże są one w rzeczywistości.

Zapraszamy widzów do zabawy w odkrywanie natury i struktur owadów przedstawionych hiperrealistycznie. Na wielu z nich dostrzeżemy struktury i kształty, które możemy odnaleźć w wielu produktach współczesnej cywilizacji.

Wejście
.Wspieraj sztukę. Znajdź fotografię, którą pokochasz.
A może książka na długie zimowe wieczory?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.