Zachód słońca

Wysyłka w: 7 dni
Cena: 830,00 zł 830.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

AUTORSKA ODBITKA KOLEKCJONERSKA
Format całości: 50×40 cm (20 egzemplarzy w serii)
Autor: Marek Czarnecki

Tytuł: "Zachód słońca wersja stereo"
Rok powstania: 1984

Fotografia „Zachód słońca wersja stereo”. Fotografia wykonana aparatem analogowym na negatywie czarno-białym. Fotografia nagrodzona SREBRNYM MEDALEM na konkursie SATYRYKON w Legnicy.

Technologia druku: Epson Ultra Chrome HDR ink
Rodzaj podłoża: Epson Traditional Photo Paper, 300 gsm

Fotografia w postaci samego wydruku lub oprawiona w passe-partout i ramę.

 INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA:

Odbitka wykonana w standardzie Digigraphie, sygnowana imienną suchą pieczęcią z podpisem autora, oraz datą i oryginalnym podpisem autora. Na odwrocie pracy imienna mokra pieczęć z podpisem autora wraz z hologramem. Fotografia bez oprawy w ramę.

Każda odbitka kolekcjonerska ma dołączony Certyfikat Autentyczności, który poświadcza autentyczność wykonania przez artystę wydruku fotografii limitowanej edycji do celów kolekcjonerskich. Nadany przez autora numer jest gwarancją ilości fotografii występujących w danej serii. 

Każde zdjęcie zawiera również wykonany przez artystę opis pracy zawierający: Tytuł pracy, numer kolejny i całkowitą ilość w serii oraz rok powstania fotografii. Dodatkowo celem identyfikacji fotografii i potwierdzenia jej autentyczności certyfikat opatrzony jest hologramem z nazwiskiem artysty i indywidualnym numerem. Drugi identyczny egzemplarz hologramu umieszczony jest z tyłu fotografii obok stempla mokrego. Certyfikat sygnowany jest również własnoręcznym podpisem artysty. 

Fotografie wykonane w technologii wydruku spełniającej normy Digigraphie® firmy Epson spełniają wymagania stawiane przez muzea i galerie sztuki, z gwarancją zachowania najwyższej jakości archiwalnej i jej niezmienności przez okres 70 lat. Odbitki wykonane w technologii Digigraphie® otrzymują gwarancję zachowania koloru przez okres 70 lat, pod warunkiem przechowywania fotografii w warunkach muzealnych.

  


 

WIĘCEJ O WYDRUKACH W STANDARDZIE DIGIGRAPHIE 

 


 

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ:

+48 601 936 500 (Pon - Sob 11:00 - 18:00)

lub napisz  e-mail do FotoGallery.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.